Kontakt

Välkommen att höra av dig till oss om du har frågor eller funderingar, vi svarar inom kort

Skicka ett meddelande via formuläret här intill alternativt kontakta oss direkt via mail eller kontakta någon av våra medarbetare direkt via telefon.

Våra kontor:

ÄLMHULT

Besöksadress:
Torngatan 4 B,
343 31 Älmhult

VÄXJÖ

Besöksadress:
Norrgatan 22,
352 31 Växjö

LUND

Huvudkontor:
Stora Gråbrödersgatan 13,
222 22 Lund

LUND

Besöksadress:
Östra Mårtensgatan 19,
223 61 Lund

Malmö

Besöksadress:
Industrigatan 39,
212 28 Malmö

Malmö

Besöksadress:
Krusegatan 19,
212 25 Malmö

Våra medarbetare

kontakt_logo

Sara Odén

Företagsledare
ACC Coach

sara@vitavis.se
0707 - 33 24 77

kontakt_logo

Carina Ribbestam

Administratör
Dipl. ICF Coach

carina@vitavis.se
0707 - 33 11 34

kontakt_logo

Ingegerd Malmqvist-Alfrid

Exam. Studie - och yrkesvägledare

ingegerd@vitavis.se
0707 - 33 40 05

kontakt_logo

Abdullah Aamar

Språkstöd

abdullah@vitavis.se
0707 - 33 62 02

kontakt_logo

Elliot Odén

Försäljning

elliot@vitavis.se
0705-63 89 29

kontakt_logo

Simon Odén

processledare

simon@vitavis.se
0707 - 33 08 44

kontakt_logo

Angelica Carlsson

Processledare

angelica@vitavis.se
0707-33 24 42

kontakt_logo

Adela Aljicevic

Handledare

adela@vitavis.se
0707-33 45 75

Älmhult

Torngatan 4B,
343 31 Älmhult

Växjö

Västra Esplanaden 9A
352 31 Växjö

Lund

Stora Gråbrödersgata 13
222 22 Lund

Huvudkontoret; Stora Gråbrödersgatan 13 Lund

Östra Mårtensgatan 19 Lund                                                              

Torngatan 4 B Älmhult

 

Norrgatan 22   Växjö


Industrigatan 39 Malmö

 

Krusegatan 19 Malmö